Ünlü aktör Hugh Jackman’ın eski malikanesi 1,1 milyar TL’ye satışta

27 yıllık evlilikten sonra yakın zamanda ayrılan Hugh Jackman (54) ve Deborra-Lee Furness (67) çiftinin de bir zamanlar ikamet ettiği, Avustralya’nın Sidney kentine ait Woollahra banliyösündeki görkemli mülk tam 1,1 milyar TL’lik (40 milyon dolar) bir fiyatla satışa sunuluyor.

Çiftin kaldıkları dönemde ev için haftalık 138 bin TL (5000 dolar) ödedikleri öğrenildi.

Hugh Jackman, Deborra-Lee Furness…

AVRUPA’DAKİ VİLLALARI ANDIRIYOR

38-40 Wallaroy Yolu’nda bulunan mülkün beş yatak odası ve altı banyosu bulunuyor. Diğer olanakların yanı sıra çift garaj, havuz, havuz kenarında kulübe, giriş holü ve tenis kortu da yer alıyor. 

Sokaktan gizlenen iki katlı rezidansın mutfağında Liebherr buzdolabı, Miele bulaşık makinesi ve kiler yer alırken bahçesinde ise bakımlı çimler ve çok sayıda yaşam alanı bulunuyor.

Estetik olarak dışı bir Avrupa villasını andırıyor ancak iç mekanın modern ve sade bir stile sahip olduğu görülüyor.

AYRILIKLARI HERKESİ ŞOK ETMİŞTİ

Jackman ve eski eşi Furness, 27 yıllık evlilikten sonra geçen ay ayrılık kararlarını açıklayarak yakınlarını şoke etmişti. İkili ortak yayınladıkları açıklamada ise şu satırlara yer vermişti:

“Harika, sevgi dolu bir evlilik içinde karı koca olarak neredeyse 30 yılı birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Artık yolculuğumuz değişiyor ve bireysel gelişimimizi sürdürmek için ayrılmaya karar verdik. Ailemiz her zaman en büyük önceliğimiz oldu ve öyle de kalacak. Bir sonraki bölümü şükranla, sevgiyle ve nezaketle kabul ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x