Bankacı Seçil Erzan’ın Fatih Terim’le İlgili İfadesi Ortalığı Daha da Karıştıracak

İstanbul’da eski banka müdürü Seçil Erzan ile birlikte 6 sanığın, aralarında Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da bulunduğu 18 kişiyi dolandırdığı iddiasıyla yargılanmalarına başlanmıştı.

Davaya ilişkin yeni bilgiler gelmeye devam ederken Fatih Terim fonu adı altında birçok kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan’ın, Terim’le ilgili savcılık ifadesi ortaya çıktı.

Habertürk’ün haberine göre sorguya alınan Seçil Erzan’a, “Fatih Terim’den fon sebebiyle para aldın mı? Aldıysan geri ödedin mi? Ödediysen ne kadarını geri ödedin, detaylı bilgi veriniz?” diye soruldu.
Seçil Erzan bu soruya, “Ben Fatih Terim’den bu zamana kadar fon adı altında para almadım. Ancak bu zamana 2012 yılından itibaren tüm bankacılık işlemleriyle ilgilendim” dedi.

“FATİH TERİM İLE İLGİLİ BİR USULSÜZLÜK YAPMADIM”

Seçil Erzan ifadesinin devamında ise şöyle konuştu:

“Tam olarak Fatih Terim’in finansal danışmanı bendim. Şöyle ki Fatih terim ile ilgili bu zamana kadar çok sayıda finansal işlemler yaptım. Ancak bu zamana kadar hukuka aykırı hiçbir işlem yapmadım. Eğer 2012 yılından itibaren Fatih Terim ile ilgili herhangi bir usulsüz işlem yaptığım iddia edilirse bu konuda her işlemi detaylı olarak her zaman açıklarım. Kesinlikle Fatih Terim ile ilgili herhangi bir usulsüzlük yapmadım. Fatih Terim beni kızı gibi severdi.”

Fatih Terim’den fon adı altında para almadığını iddia eden Seçil Erzan’ın dosyada şüpheli olan bir diğer isim Nazlı Can adlı kişiye, Fatih Terim ile çekilen fotoğrafını attığı da ortaya çıktı. Ayrıca eski erkek arkadaşı avukat Candaş Gürol ve Fatih Terim ile çekilen bir kare fotoğraf daha attığı hazırlanan raporda yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x